חופשה בצימר

כל הדרכים שיעזרו לכם ליהנות מכל רגע בחופשה


כל כך הרבה ציפיות מלוות כל יציאה לחופשה בצפון
איך יראה הצימר?
האם המסעדה שנבחר בה תהיה טובה?
אספנו בשבילכם כמה טיפים שיעזרו לכם להתכונן ליום הגדול :

הכינו שיעורי בית – גלשו באינטרנט,אל תתנו לשפע העצום לבלבל אתכם היו ממוקדים במטרה – למצוא את צימר החלומות,מומלץ לשמור לינקים לכל הצימרים שהתלהבתם מהם ורק לאחר החיפוש המתיש התחילו עם הטלפונים.

בשיחת הטלפון נסו להתרשם גם מאדיבותו של המארח – סביר שמארח שלא נשמע כאדם חביב בשיחת הטלפון יתגלה,מהר מאוד,גם כמארח בינוני.

הכינו רשימה של שאלות במטרה לוודא אם המקום אכן מתאים לכם. בררו לגבי גודלו של הג'קוזי,מה עוד כולל האירוח. במידה ואתם יוצאים לחופשה רומנטית בררו אם המקום מארח ילדים כי ילדים זאת שמחה ושמחה של ילדים עושה לפעמים הרבה מאוד רעש...

קחו המלצות מחברים,אחד המדדים החשובים ביותר לאיכותו של צימר הוא לקוחות שמגיעים מהמלצות,אז נסו להיזכר מי מחברכם יצא לאחרונה לחופשת צימרים מפנקת בצפון ותבררו כמה שיותר פרטים בקשר למקום. חשוב מאוד שתבדקו אם המקום שחברכם ביקר בו מתאים גם לכם – אם אתם מתכננים חופשה רומנטית עם בן או בת הזוג אל תבנו יותר מדי על המלצה מחבר שביקר בצימר עם ילדים כי מה שמתאים למשפחות לא תמיד מתאים לזוגות.

נסו לברר מראש על איכות המסעדות באזור, קל מאוד למצוא מידע איכותי באינטרנט ושוב – אין כמו שיטת החברים.

אל תתמקחו יותר מדיי על המחיר. בעלי הצימרים,כמו כל בעל עסק אחר מחשבים את העליות שלהם כדיי לקבוע את המחיר. במידה ו"הצלחתם" לגרום לבעל הצימר להוריד במחיר יותר מ100 שקלים קחו בחשבון שזה כנראה יבוא על חשבון ההנאה שלכם – פחות נרות,פחות סבונים מיוחדים ,יין פחות איכותי והרבה פחות רצון לארח אתכם. עשו את השיקול בעצמכם : המאה שקל שסחטתם באמת שווים את זה ?

תגיעו בשביל ליהנות – אל תתנו לשום דבר להרוס לכם את החופשה,אתם יחד,נמצאים במקום מקסים נצלו את הזמן כדיי לבלות ולהירגע. מותר לפעמים לכבות את הנייד,לוותר לבן הזוג לא לחשוב על הפגישה שמחכה לכם מחר בעבודה – פשוט ליהנות. אם תיישמו את כל הטיפים תגלו שאין עוד הנאה כמו חופשה בצימרים בצפון.